Pikantní kuřecí paličky

 

I know, I bring nothing to brag, ale i tohle je rychlé a dobré. therefore, If you get any variance with sharper taste. The basis is Siraj sauce, So the genie, kterého vypustíte z láhve a necháte marinovat kuřecí paličky. Nic víc v tom není. Záhadné jméno osvětlí jiné – je to chilli omáčka s tím pravým šlehem.

Kuřecí paličky můžete podávat se sladkou chilli omáčkou a bagetkou. Nebo, pokud se vám zdá té pikantnosti už moc si udělejte řesnekový dip nebo dip jenom z jogurtu, zakysané smetany a pažitky.
Kuřecí paličky můžete podávat se sladkou chilli omáčkou a bagetkou. Or, if you find that's too spicy, si udělejte česnekový dip nebo dip jenom z jogurtu, zakysané smetany a pažitky.

.

Need:

4 kuřecí paličky (This is a pro two)

sauce sriraja, and half a bottle, which has a content of 250 g

cibuli

pepper

salt

vegetable oil, again I used canola

 

How do you:

mallets wash, salt, opepříme a přidáme olej v množství, which embraces drumsticks. Then add the sauce sriraja, uzvařeme do boxu s víkem, Shake (mildly, nemusíte si hrát na hnětač či mixer) a dáme vychladit. Let it marinate overnight calm, Who has the patience, can wait only one hour. Longer marinating, however, has the advantage, že se do masa dostane víc chuti omáčky a maso víc zvláční.

Nakrájíme si cibuli na kolečka a poklademe dno pekáčku. Pak vložíme paličky a zalijeme marinádou. Dáme do předehřáté trouby na 200 °C a necháme volně péct asi 20 minutes, if the meat bakes too, zmírněte teplotu na 180 °C. Potom paličky obrátíme a ještě pečeme tak 10 minutes, who has a grill, may tighten sticks and barbecue 2 until 3 minuty (but watch, You had greaves!).

Finished.

Enjoy your meal.


 

Sriracha nebo taky sriraja  (ale možná je správnější CH, protože omáčka je pojmenovaná podle thajského městečka Si Racha) se prodává po celém světě, a v Los Angeles se dokonce pořádá speciální festival věnovaný této specialitě.
Sriracha or too sriraja (But perhaps it is more correct CH, because the sauce is named after the Thai town of Si Racha) se prodává po celém světě, a v Los Angeles se dokonce pořádá speciální festival věnovaný této specialitě. At onion wheels are perfectly roasted chicken drumsticks.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published,,en,Required fields are marked,,en,Name,,en,Website,,en,Save my name,,en,email,,en,and website in this browser for the next time I comment,,en,Privacy Policy,,en. Required fields are marked *