VIDEA

OCHUTNEJTE

Tentokrát trochu chlubení, to snad můžu:


 


PAVLOVA

Úžasný dezert nebo dort, z bílků, smetany a jahod je ozdobou vaší tabule. Jméno má po slavné baletce a také jako baletka vypadá. A chutě tančí jako primabalerina. Slavnostní chvíle by se bez tohoto dezertu neměla obejít. Jak na to? Podívejte se…


KOŽENÝ SPLÉTANÝ NÁRAMEK

Jednoduchý postup na vytvoření pleteného koženého náramku. Základ už máte, vše ostatní je ve vašich rukách. Může být malý, větší, největší… Udělejte si radost. Jana vás provede prvními krůčky.


PLETEME JENOM RUKAMA

Tohle video vzniklo spontánně, když si Pavlína vyhlédla přízi, která ji zajímala právě proto, že se z ní dá tvořit rukama. A protože tehdy v redakci časopisu Praktická žena byla tvůrčí a tvořivá atmosféra, přešli jsme od úvah rychle k akci. Kamera jede! Pavlína ukazuje jak se plete jenom rukama a vznikne úžasná efektní šála. KDE jsme přízi Magia koupili? NA www.theyarncafe.com. Vylepšená verze videa navazuje na předchozí, která zaznamenala 809 462 shlédnutí.

 


KUŘE PO MYSLIVECKU

Původně to měl být celý hýbací film, ale něco se zadrhlo, takže tu máme takovou zvláštní krokovku. Někumu se zdálo, že to teda po myslivecku vůbec není, asi jim chybí jalovec nebo tak něco, jakože divočina. Výhrady, že to není v italském stylu, protože recept obsahuje shitake, také neberu, ortodoxní kuchaři jednoduše nemohou přestát, že to není tak, jak si to představují. Jenže tohle jídlo je fakt dobrá záležitost. Je dobé a tak je i dobré si ho vyzkoušet…
RECEPT zde.


JAPONSKÝ OKURKOVÝ SALÁT

Ochutnejte, je to dobré! Jednoduché a rychlé. Jako salát k obědu nebo i jako svačinka. Na těchto stránkách už máme jeden podobný – tady. Ovšem novější, vychytanější a jemnější verze jistě zaujme pro svoji delikátnější chuť – zkuste to.
RECEPT tady.


MOJE TARA UVÁDÍ

Reklamní spot pro přiblížení stránky www.mojetara.cz, určeno pro publikum na facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..